Saat Hediye Etmek


 

Hepimiz verdiğimiz hediyelerin kalıcı olmasını, bir ömür kullanılmasını, kalp kazanmasını, gönül görmesini isteriz. Saat, işte böyle bir hediyedir; hem kalıcıdır, hem degönül fetheder.Zamanın ruhu değişse de, zamanın değeri değişmez ve saat her daim kalıcı bir anı olmaya devam eder. Asırlar önce ilk tasarlandığından bu yana kol saati, hep itibarlı bir hediye olarak kıymet bulmuştur.

Kullanımı yaşam boyu süren kaliteli bir saat, ata yadigârı olarak da nesilden nesile aktarılır. Kültürümüzde evlilik, mezuniyet, veda, emeklilik, takdir ve teşekkürgibi duyguları, hiç şüphesiz en iyi ifade eden hediyelerin başında saat gelir.Bu hediyeler, yeni bir dönemin başladığını, uzun soluklu arkadaşlıkları, asla bitmeyeceği ümit edilen aşkları, zamanın ötesine geçen dostlukları simgeler.İşte bu duygularla hediye edilen saatler, fiyatından ve markasından bağımsız olarak, paha biçilmez birer hazineye dönüşür.

Günümüzde de kurumsal hediye seçenekleri arasında, kol saati, en çok tercih edilen ürün olarak öne çıkıyor. Hediyenin, anı değerinin yanında, zaman gibi en kıymetli hazineyi hatırlatıyor olması, kurum imajını da güçlendiriyor.Saat, kişi ile kurum arasında aidiyet duygusu pekiştiren, bağları sağlamlaştıran bir hediyedir. Sembolik olarak taşıdığı değerin yanında, kültürümüzde edindiği yer ve farklı kullanım alanlarıyla kol saati, kurumsal hediyelerin en önemlisi, en kalıcısı, en özgünüdür.