BİZ KİMİZ?


 

AY SAAT, 2014 yılında Ankara’da, “tek işi saat” bir firma olarak kurulmuştur.Uzun yıllar boyunca, özgün tasarımlarımızla geliştirdiğimiz markaları, kuyumculara özel butik ürünler olarak piyasaya sunduk.Ülkemizin ilk ve tek saat imalat atölyesini, 2021 yılı Ocak ayında, yine Ankara’da faaliyete geçirdik. Burada, Türkiye’deki ve dünyadaki saat markaları için kol, duvar ve masa saati üretimi ile saat aksesuarı yapıyoruz.

Yine bu atölyelerdeki üretimimizle, saat yedek parçası piyasasının tedarik ihtiyacına da cevap veriyoruz.Hayatın her anına ve her zevke hitap eden renk ve tasarımda saat üretiyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz inovatif marka, model ve aksesuarlarımızı geliştirmek için tasarım ve üretimde ufkumuzu sürekli genişletiyoruz.Tasarımından üretimine, satışından servisine işimizin her aşamasında tecrübe ve kaliteyi birlikte işliyoruz.

Yıllardır beğeniyle kullanılan klasik ürünlerimize, yeni trendlere uygun, müşteri taleplerine odaklı modeller ekliyoruz. Daha önce yapılmayanı ortaya koyma tutkusuyla şıklığı ve kullanım rahatlığını birleştirerek, müşterilerimize en mükemmeli sunmaya çalışıyoruz.Bütün bu çabalarımızla zamana kıymet katıyoruz. Ülkemizi saat üretim merkezi haline getirme hedefimizi, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenlerine kazanarak taçlandırmak istiyoruz. Sektörün ve ülkemizin önüne en iyisiyle çıkma çabamızın en yakın şahidi müşterilerimizdir. Markalara, kurumlara ve kişisel saatini tasarlamak isteyen herkese en kaliteli hizmet vermek için kendimizi geliştirmeyi sürdüreceğiz.

“Tek işimiz saat” anlayışıyla, zamanın kıymetini bilerek hayatı doyasıya yaşayan stil sahibi müşterilerimizin hayatında iz bırakmaya devam edeceğiz.